Slash povídkyFanfiction povídky a archiv

Třetí do páru 2.část

Publikováno 22.06.2017 v 00:27 v kategorii Archiv povídek, přečteno: 284x

Harry je šťastný a zamilovaný. Čeká ho taky důležitý rozhovor...

2.část

Ten den po večeři vzali mladý vlkodlak a zvěromág černovlasého chlapce mezi sebe a vydali se s ním do sedmého patra. Harry si i v tom omámení uvědomoval, kam jdou.

Komnata Nejvyšší potřeby.

Ideální.

Přál si to.

Patřit jim.

Oběma.

Samotného jej to překvapovalo... ale nebál se. Toužil být součástí tohohle krásného vztahu, jakkoli dlouho... Vždycky Siriusovi záviděl, protože věděl, jak je s Remusem šťastný.


V sedmém patře Sirius třikrát přešel kolem jedné stěny, za okamžik se ukázaly velké dveře. Uvnitř chlapci nalezli útulně zařízenou ložnici, osvětlenou svíčkami, s krbem, v němž hořel oheň.

Harry se rozechvěl, když mu pohled padl na obrovskou postel.

„Neboj se, Harry,“ zavrněl mu do ucha Remův hlas. Ten zvuk pod ním podlomil kolena. Určitě by skončil na zemi, kdyby ho kolem pasu neobjala pevná paže.

„Jestli máš nahnáno, můžeme to odložit,“ navrhl Sirius. „Až se budeš cítit připravený. Stačí říct, Harry, nenutili bysme tě. Nikdy ti neublížíme.“

„Přesně tak,“ připojil se Remus a políbil Harryho na krk. „Nebudeme ti ubližovat, milujeme tě.“

Harry úplně ztuhl. „Vy... cože?“ zajíkl se. Věděl, že ho otcovsky milují v budoucnosti, ale nečekal to teď.

„Skvělý, Remy, teď jsi ho vyděsil,“ pokáral vlkodlaka Sirius něžně. Položil ruce na Harryho boky a otočil ho k sobě. „Že tě miluje Remus je, myslím, logický, ne?“

„Jo, to asi je,“ přikývl Harry rozpačitě. Díval se do očí svému budoucímu kmotrovi a uvědomoval si, že už asi nikdy nebude schopen vnímat ho jako otce... Už jen jako muže. Začínal si uvědomovat, že se zamiloval. Do nich obou. A divil se, jak je to možné.

„No a já k tomu nemám daleko,“ přiznal se zvěromág. „Od začátku mě přitahuješ, jen jsem byl nejdřív trochu naštvanej, protože tě Remy ucítil. Bál jsem se, že mi ho odvedeš.“

„Já bych se nikdy schválně nestavěl mezi vás dva,“ ujišťoval ho Harry rozechvělým hlasem. „Nikdy bych to neudělal. Hned mi bylo jasný, že jste spolu.“

„My to víme,“ řekl Sirius něžně. „Proto je prima, že jsi náš druh. Nic nám nebrání být spolu, když chceme.“

„Opravdu nic?“ zašeptal Harry a ohlédl se po Remusovi. Ten se na ně s úsměvem díval. Zavrtěl hlavou. Pak poznamenal: „Víte, že spolu jste nádherný?“

Pousmál se, když jeho nový druh zčervenal, ten druhý se chápavě zašklebil a přitáhl rozpačitého chlapce k sobě. Když se na něj Harry podíval, přisál se na jeho ústa. Užíval si, jak se Harry okamžitě poddal, oplácel mu polibek a nejspíš si ani nevšiml, že ho Sirius připravil o svetr.


Sirius chlapce ve své náruči pomalu manévroval k posteli, Remus už na ní seděl, taky bez svetru, uvolnil si kravatu a sundal boty. Nespouštěl oči ze svých nádherných druhů, kteří se nepřestávali líbat. A nemohl se dočkat, až je oba sevře v náručí.

Za chvilku se dočkal, Sirius odtáhl rty od udýchaného černovláska a postrčil ho, aby padl do náruče Remusovi.

Harry vzdychl, když se k jeho naběhlým ústům přitiskly druhé. Remusova chuť ho omamovala, připadal si úplně mimo. Otočil se, aby ho mohl mladý vlkodlak lépe obejmout. Klečeli na posteli a líbali se v objetí.

Sirius se rychle zbavil svetru, bot, kravaty a uvolnil si knoflíčky u krku. Pak si přiklekl za Harryho a položil mu dlaně na boky. Potěšilo ho, že se o něj mladík opřel, i když se neodtáhl od Remuse. Nenápadně mu začal vytahovat košili z kalhot, Harry se trochu zavrtěl, ale nijak nedal najevo, že se mu něco nelíbí. Když se Remus odtáhl, Harry se celý zadýchaný posadil a lapal po dechu. Šlehl pohledem po Siriusovi, který se pobaveně culil.

„Tohle ještě nic není, Harry,“ prozradil mu vesele. „Počkej, až tě pomiluje.“

Rozesmál se nahlas, když Harry znachověl. Vzápětí se k nim připojil Remus. Naklonil se k Siriusovi, ten se k němu okamžitě přitulil, nechal se dlouze políbit. Harry je okouzleně pozoroval, vypadali spolu tak fantasticky... Byl to vzrušující pohled.

Hladově se líbající dvojice se o sebe vzrušeně třela, Remus držel tvář svého prvního druha v dlaních a prozkoumával jeho ústa, jako by to bylo poprvé. Sirius mručivě sténal, svíral Removy paže... Harry si uvědomil, jak intenzivně musí Remuse vnímat, když už jsou tak dlouho spojeni svým poutem. Zachvěl se, když mu došlo, že se pravděpodobně bude cítit stejně. Sirius, který na něj jinak působil – a v jiném vztahu by pravděpodobně i byl – jako dominantní, se teď téměř rozpouštěl pod doteky svého milence. Jednoduše se podřizoval nátlaku jeho rtů, dlaní a když ho Remus položil na záda, ovinul jeho tělo nohama, aby nepřišel ani o ždibíček kontaktu s jeho tělem.

Harry se zhluboka nadechl, své vzrušení si uvědomoval jen okrajově. Líbilo se mu, co se před jeho očima děje, s jeho libidem to dělalo divy. Najednou se těšil, až se bude k Remusovi – i Siriovi – takhle tisknout, líbila se mu představa, že je takhle ovládán... Ale taky věděl, že by to nedovolil nikomu jinému. S nikým jiným by se necítil tak bezpečně.

Remus se pomalu odtáhl od náhle povolného a vzrušeného Siriuse, který nespokojeně zavrčel, když ta talentovaná ústa zmizela. Probíral se z omámení, když ho jeho vlčí druh pohladil po tváři.

„Co se děje,“ zamumlal.

„Zanedbáváme našeho druha, lásko,“ zapředl vlkodlak. „Podívej. Celý se na nás třese.“

Harry se znovu zachvěl a začervenal se. Sklopil oči k pokrývce.

„Harry.“

Remus se po kolenou přemístil k němu, jemně ho vzal pod bradou a zvedl jeho tvář vzhůru, aby viděl do těch zelených očí. „V pořádku, Harry. Všechno, co cítíš, je v pořádku. Ale musíš mi slíbit, že řekneš dost, kdyby to na tebe bylo moc. Jak jsme řekli, neublížíme ti.“

„Já vám věřím... a řeknu, kdyby...“

„Dobře,“ vydechl Remus a hladově ho políbil. Vtáhl si ho do náruče, s touhou věnovat se mu a udělat ho opravdu šťastného.


Harryho mysl byla naprosto zamlžená, tělem burácela vášeň. Náhle ucítil dotek dalších horkých dlaní, kromě těch, které už ho opečovávaly. Přejely mu po hrudi a přes látku se začaly mazlit s bradavkami. Remusovy rty polykaly jeho steny, ale Siriusova ruka mu začala bloudit pod košilí.

Matně si uvědomil, že se Sirius přesunul za něj, do zad ho něco tlačilo... Podvědomě věděl, že to je totéž, co se tísnilo v jeho trenýrkách. A vzrušilo ho to ještě víc, když se mu na stehno začala tlačit Remova erekce. Natáhl prsty a váhavě ji pohladil. Remus zasténal a prudce se odtáhl, v jeho očích vířila zlatá, spalující... Tak žhavý pohled Harry nikdy neviděl.

Remus byl vzrušený téměř k nepříčetnosti. Dotek, který před chviličkou ucítil v klíně, vybudil jeho vlka k vášnivému útoku.

Postrčil Harryho, jak to chlapec nečekal, padl dozadu, do Siriovy čekající náruče. Vzápětí mu Remus jedním trhnutím rozevřel košili, která držela na posledním knoflíku – ten uletěl kamsi mimo postel. Ale o osud jednoho knoflíku se tři vzrušení chlapci nemohli zajímat méně.

Jak Harry ležel na Siriově hrudi, mezi jeho stehny, díval se na Remuse, jak se k němu blíží po čtyřech, s hladovým pohledem, cítil se trochu jako lovené zvířátko... Za okamžik už vlkodlak opět drtil jeho rty, tisknouc se k němu. Trochu poupravil jejich trochu nepohodlnou pozici, Harry pořád ležel mezi nimi, z obou stran se na něj tiskly dvě horká polonahá těla, dvoje ruce hladily jeho podobně obnažené tělo a dvojí rty ho přiváděly k šílenství.


Tiše vzdychal. Když Removy rty před chviličkou opustili jeho, otočil hlavu a políbil Siriuse, zatímco Remus dráždil jeho citlivé bradavky. Každou něžně olízal, pak je opatrně kousal a sál. Harry se svíjel, klínem se tiskl na Remuse, jehož bedra byla v podobně kamenném stavu.

Topil se v záplavě nádherných pocitů. Nikdy v životě se necítil takto. Je možné, aby se z pouhých polibků a doteků cítil takhle? V porovnání s tímto byly jeho vlastní samoobslužné chvilky naprosto nezajímavé. Tito dva mladíci se ho pouze dotýkali a on vnímal neskutečnou vášeň. Je to tou vlkodlačí věcí, ohledně druha? Jaké tedy asi bude milování?


Sirius hladově plenil Harryho ochotná ústa, která se mu poddávala, občas pohlédl na svého druha, jehož ústa se pohybovala stále níž. Když klesl až k okraji trenýrek, o kalhoty ho připravili už před chvílí, zvedl mladý vlkodlak oči k Siriovi. Jakoby se domluvili pohledem, Sirius se usmál a kývl. Pak se sklonil k Harryho tváři. Na okamžik pohlédl do jiskřících zelených očí, omámených prožívanou rozkoší. Znovu ho začal líbat, aby na chvíli odvedl chlapcovu pozornost od počínání jejich společného vlkodlaka.

Remus vklouzl prsty za okraj Harryho prádla a rychle ten kus látky stáhl z jeho boků. Harry zasténal, vzepjal se, když vzduch ovanul jeho napjaté mužství... a pak vykřikl, jak je pohltilo vlhké horko.

Sirius se odtáhl a díval se, jak Remus dovedně uspokojuje chlapce v jeho náručí. Pousmál se, jak ho napadlo... Krátce Harryho políbil a sklouzl vedle Remuse, aby mu s onou péčí pomohl.


Harry málem nevěřil, že se to děje. Sténal, jak žhavá ústa dvou mladíků líbají, lízají a sají jeho nejcitlivější část těla, prohýbal se pod návaly slasti, šeptal, prosil... A stále neměl dost. Jen z pohledu na to, jak se Remova a Siriova ústa setkávají kolem citlivého hrotu jeho penisu, olizují ho a zároveň své jazyky proplétají, byl vzrušený jako nikdy v životě. A když pak Sirius vsál jeho varlata, jedno po druhém a Remus opět pojal do úst jeho úd a začal sát, už to nevydržel. Pevně svírajíc pokrývku se prohnul a s hlasitým výkřikem vyvrcholil.

Z blažené mdloby ho probral tichý smích. Unaveně zvedl hlavu. Remus právě pustil ze rtů jeho změklou chloubu a olizujíc si rty, políbil Siriuse. Ten si jeho hlavu přidržel a polibek nadšeně prohloubil. Harryho ten pohled okouzlil. Dva milenci se vlhkými polibky dělili o tekutou vášeň toho třetího a užívali si to. Vzrušeně vzdychl.

Harryho vzdech těm dvěma připomněl, že nejsou sami. Odtáhli se od sebe a přesunuli se zpět k Harrymu. Beze slov se jeden po druhém zmocnili jeho rtů, tak mohl Harry ochutnat sám sebe... a nebylo to špatné. Ale pak si uvědomil, že oni jsou ještě kalhotách a ani nedošli uspokojení. Nejdřív natáhl ruku k Removým kalhotám.

Překvapilo ho, když mu ji Remus zadržel.

„Harry,“ zašeptal naléhavě, „musíš si uvědomit, že tě chci. Můj vlk si tě chce potvrdit, spojit se. Jakmile to dovolíš, už nebude cesta zpátky. Jakmile budu v tobě, staneš se natrvalo mým druhem, jako Sirius. Naše magie se spojí na určité úrovni a tak to zůstane do naší smrti. Chápeš to? Musím vědět, jestli to tak opravdu chceš. Musíš si být stoprocentně jistý.“

„Budete se mnou oba?“ zašeptal Harry vzrušeně. Kluci se na sebe podívali. Pak na Harryho.

„Jen když budeš chtít,“ řekl Remus mírně. „Žádá si tě má vlčí podstata, ale neznamená to, že musíš úplně totéž sdílet i se Sirim.“

„Remy tím chce říct, že když se budeš chtít milovat jen s ním, ani jeden z nás tě nebude nutit, abys v sobě přijal i mě. To pro potvrzení druha není důležité,“ snažil se ho Sirius uklidnit, v domnění, že Remyho druhý vyvolený chce patřit pouze Remusovi. I když orální péči před chvílí si očividně užil... a víc než ochotně se s ním líbal.

Harry náhle vypadal trochu zmateně. Pak sklopil oči a vypravil ze sebe: „Byl by problém, kdybych... chtěl?“

„Kdybys chtěl... co?“ zavrněl Remus vzrušeně. Vnímal Harryho osobitou vůni, vrstvička potu z předchozí činnosti ji ještě zintenzivnila... Vlk v něm žádostivě zakňučel a snažil se vydrat na povrch, vší silou ho zatlačil zpět.

„Vás...“ zachraptěl Harry, „vás oba. Chci vás... oba dva.“

Sirius se prudce nadechl, jak jím projel záblesk touhy... Představil si to. Harryho tělo, stejně jako před chvílí, leží mezi ním a Remusem a zatímco on jej dychtivě líbá, Remus si jej zezadu divoce bere, Harry sténá rozkoší... Pak se vnoří do chlapcova nitra on a Remus si přitom potvrzuje i jeho... Následkem těchto žhavých představ bylo téměř bolestivé vzrušení. Přivřel oči slastí, jak nádherné by to bylo...


„Myslím, že Sirimu se ta představa zamlouvá,“ poukázal Remus na milencovo znatelné vzrušení. Harrymu zacukaly rty v úsměvu. Ale jakmile uviděl Remův výraz, zvážněl. Vzápětí se jeho úst zmocnil vášnivý vlkodlak. Harry mu polibky po počátečním překvapení začal oplácet, ale volnou rukou zatápal po Siriovi. Zvěromág se nechal přitáhnout, Harry se odtáhl od Remuse a políbil i jeho. Sirius vpletl prsty do Remových vlasů, ten ho přivinul k sobě. Spolu se podívali na Harryho.

„Harry, už jsi to někdy...“ Remus nakousl důležitou otázku. Ani ho nepřekvapilo, když zelenoočko zakroutil hlavou.

„Včera... to bylo poprvé, co jsem byl s někým v posteli,“ přiznal v rozpacích. „Vlastně jsem nikoho ani nepolíbil. Kromě vás.“

„Není to poznat,“ škádlil ho Sirius. „Asi máš dar od Boha.“

„Nedobírej si ho, Tichošlápku,“ pokáral ho Remus něžně. Harry se zachvěl, když vycítil tu lásku v jeho hlasu a najednou ho napadlo... Musel se zeptat.

„Siriusi...“ Ten se na něj s úsměvem otočil. „Vím, že se ptám trochu pozdě, ale... Tobě nevadím? Myslím... Remus to tak cítí, ale ty nejsi vlkodlak, tak...“ Věděl, že blábolí, ale tenhle aspekt, ač si ho uvědomil se zpožděním, ho opravdu zneklidňoval. Takže ho docela překvapilo, že se Sirius usmál a přitiskl se k němu.

„Chápu, jak to myslíš. Taky jsem to dlouho zvažoval... Bylo by to pro mě hodně těžké, kdyby mě chtěl Remy nahradit tebou, protože ho miluju...“ usmál se na mladého vlkodlaka, který si právě svlékal kalhoty, ale zároveň je oba pozorně sledoval.

„Ale ty nejsi náhrada. Budeš součást našeho vztahu a proto mi to nevadí. Přitahuješ mě... navíc, jakmile se s Remym spojíš i magií, je možný, že se spojí i naše magie. Myslím, tvá s mojí. Co cítím, je z jiného důvodu, než u Remuse, ale jinak je to stejné. Toužím po tobě, líbíš se mi. A chutnáš mi,“ dodal potutelně a musel se usmát, když Harry ohnivě zrudl. Musel toho rozpačitého chlapce políbit, když si byl jist, že se Harry v polibku ztratil, pomalu se odkulil a přitáhl k němu již nahého Remuse. Zatímco se s Harrym líbali, Sirius se taky svlékl donaha. Pak se k nim přitiskl.


Harry se rozechvěl, když ucítil nahotu svých dvou společníků. Připadalo mu to neskutečné, snad až teď mu docházelo, že se blíží jeho poprvé. A náhle znejistěl. Je připravený?

Remus, jakoby to vycítil, Harryho políbil na tvář, pak ji pohladil palcem. Harry k němu byl otočený čelem, Sirius se tiskl k jeho zádům, na jedné půlce cítil jeho erekci. Když viděl, že je opět čas slov, přestal líbat Harryho šíji a opřel si bradu o jeho rameno, aby mu nic neuteklo.

„Jestli si nejsi jistý, nemusíš už dnes... tohle si opravdu rozmysli,“ domlouval Harrymu vlk. „Nebudu tě nutit. Necítíš se připravený?“

„Já... nevím. Moc o sexu mezi chlapama nevím, moje teta je děsně prudérní, kdyby mě teď viděla, rovnou by se mě asi zřekla,“ uchechtl se se Harry hořce. „Já si nenechám do vztahu kecat, ale... prostě nemám žádný zkušenosti, tak mám pocit, že to... jde hrozně rychle...“

„Takže jsi vychovaný hodně přísně, co?“ uhodl Sirius. „Neboj, zaučíme tě...“ ušklíbl se.

„Ale nebudeme spěchat,“ slíbil Remus. „Až budeš chtít, tak se to stane.“

„Chtěl by ses dívat?“ zeptal se Sirius najednou.

„Co-že?“ vyjevil se Harry.

„Na nás,“ upřesnil Sirius. Podíval se na Remuse. „Možná bys měl napřed vědět, jak to vlastně vypadá, jak to probíhá. Aby ses přestal bát.“

Harry zabloudil očima k vlkodlakovi. Vypadal, že o tom uvažuje... Pak přikývl. Stočil pohled na Harryho a trochu vyzývavě zavrčel: „Siri má pravdu. Nemusíš se toho účastnit, dokud nebudeš připravený. Ale takhle aspoň poznáš, jaké to je... a jestli to budeš chtít taky.“

Harry nepochyboval, že ano, vzhledem k tomu, jak moc jej Remus... a Sirius taky... přitahoval. A myšlenka, že by se díval, jak se ti dva mazlí, líbají, jak sténají pod rukama toho druhého... jej vzrušila.

„Dobrá odpověď,“ prohlásil Siri pobaveně, oči přilepené na Harryho zvedající se erekci. „Řekl bych, že tohle je souhlas, Náměsíčníku,“ pokynul směrem k chlapcově klínu. Oba se na něj spokojeně zaculili.

Postrčili Harryho k polštářům, aby měl dobrý výhled, ale i tak měli dost místa, aby se mohli věnovat sobě.


Remus k sobě svého prvního milence něžně přivinul, velmi láskyplně ho políbil. V jeho žilách vřela vášeň, velící mu okamžitě se atraktivního černovláska zmocnit a nenechat ho vydechnout, dokud nebude žadonit... Ale vědomí, že nechce svého nového druha vyděsit, ho přiměla intenzitu milování zmírnit. Se Siriusem si navykli na jistou vášnivost projevů při sexu a přílišná divokost by jejich rozkošného nevinného druha určitě vyděsila.

Poznal, že i Sirius si to uvědomuje a snaží se ovládat. Ne, že by potřeboval moc, při milování byl dominantní Remus, Sirius vždy roztál, jakmile se ho dotkl... I když Rema napadlo, že by svou smyslnost neměl před Harrym skrývat, aby nebyl překvapen či vylekán později... Částečně se podvolil svým touhám, přece jen má Harry vidět, co ho v Remových rukách čeká.

Sirius náhle zasténal, když se vlkodlakovy rty přesunuly na jeho citlivé místečko na krku. Harrymu při tom zvuku naskočila husí kůže...

Díval se.

Díval se, jak se opálené tělo černovlasého chlapce svíjí pod bledším, štíhlým tělem mladého vlkodlaka, neušlo mu, jak je hebká bílá pokožka poseta jizvami z přeměn... Mimoděk ho napadlo, kdy asi začne Snape vařit Vlčí zhoubu. Ale tyhle myšlenky se mu rychle vykouřily z hlavy, při pohledu na dva mladíky před ním.

Zvěromág se sténajíc svíjel pod doteky úst svého milence, který něžně žmoulal jeho bradavky – Harry si představoval, že to jeho tělo je tak náruživě okusováno – a pomalu klesal za svým cílem, který se vyzývavě tyčil z měkkých tmavých kudrlin v klíně.

Potěšení, zračící se v Siriově tváři ho nadchlo. Doufal, že jednou se bude takhle tvářit i s ním... Chtěl je potěšit oba, odteď nežije pro nic jiného, jen pro tyhle dva...


Siriovým tělem probíhal třas, jak bylo jeho napnuté mužství pohlceno dychtivými ústy, šeptal a vzdychal, prohýbal se po tlakem rozkoše, která se v něm rozpínala. Horké rty a jazyk klouzaly po jeho erekci, olizovaly, sály... Horkost uvnitř něj rostla, až téměř bolela... Nakonec v něm nezbylo nic víc než obrovská slast, kterou vypustil ven v podobě hlasitého výkřiku a horkého spermatu. Pak zůstal bezvládně ležet, zatímco Remus z jeho břicha slízával krůpěje, které mu unikly.

„Merline,“ zašeptal po chvíli Sirius, Harry se pobaveně usmál, už věděl, jaké to je, pokoušet se probrat po takové péči. Velmi brzy se ale mladý zvěromág vzpamatoval, obrátil tvář k Harrymu a usmál se na něj. „Líbilo?“

Harry zrudl a v duchu si vynadal. Měl pocit, že se nikdy nepřestane červenat. Přesto ale odhodlaně pípl: „Ano... moc.“ Oba, Remus i Sirius se usmáli, pak si Sirius svého druha přitáhl a něco mu pošeptal. Sice se napřed zatvářil překvapeně, ale zjevně ho to potěšilo, se vzrušeným výrazem přikývl.

Zato Harry z toho mírně znervózněl, hlavně proto, že Sirius se zvedl a po čtyřech se přesunul k Harrymu. Vzal polštář, kterým si Harry kryl vzrušený klín a zašeptal: „Tohle před námi nemusíš schovávat, víš?“

Prudce se nadechl, než přikývl: „Jo, já vím, jen jsem nechtěl... nemyslel jsem...“

„V posteli není třeba myslet, Harry,“ zavrněl Sirius, „jen cítit.“ Naklonil se k němu a začal ho na uklidněnou líbat. Harry si ještě stačil všimnout, že Remus bere nějakou lahvičku z nočního stolku, než přivřel oči a začal se cele věnovat Siriusovi.

Po chvíli ucítil prohnutí matrace v jejich blízkosti a vzápětí mu Sirius zasténal do úst. Odtáhl se, zjistil, že Remus opatrně připravuje Siriho nitro na svůj vpád.

Když si Remus všiml jeho pozornosti, ukázal bradou na chlapce, který se zmítal pod jeho pečlivými pohyby a šeptl: „Dívej se na něj, Harry. Sleduj, jak se tváří.“

Poslechl. Trochu ho to zmátlo, až později mu došlo, že se mu snaží ukázat, co pro Siriuse znamená i tato část milování. Postřehl v několika okamžicích i jisté nepohodlí v Siriho výrazu, ale především tam byla slast, touha a nedočkavost, s jakou se snažit vtáhnout Removy prsty hlouběji. A taky nespokojenost, když ho přestal připravovat.

Pak ho oba překvapili. „Lehni si na záda, Harry,“ zavelel Remus a přiklekl za Siriho. Ten trochu zmateného Harryho lehce políbil a nasměroval pod sebe, tváří ke svému klínu. Došlo mu, že Harry pochopil, když zrudl jako pivoňka. Naklonil se nad něj, na chvilku sevřel jeho vzrušení v dlani a přejel od kořene po špičku, kde už se třpytila první kapka rozkoše... Harry se lehce prohnul a zasténal. Další sten mu unikl, když Siri tu kapičku rozetřel palcem. „Brzy, Harry,“ slíbil šeptem Sirius a podvolil se dlani, která se mu přitiskla na kříž. Klesl na všechny čtyři, už si nepřipadal tak zranitelný a odhalený jako poprvé, věděl, že je v bezpečí s milenci, kterým může bez obav svěřit svůj život. Věděl, že ani jeden z nich mu neublíží.

S očekáváním horce vydechl, když ucítil na svém skrytém místečku dotek horké Removy erekce, která do něj hladce pronikla. Neodolal, aby nevyrazil boky vzad a tím do něj zajel Remus až po kořen, oba vzrušeně zasténali. Pak Remus zasyčel: „Víš, že tohle nemáš dělat!“

„Nevydržel jsem,“ namítl Sirius a zopakoval to. Tedy pokusil se. To už vlkodlak svíral pevně jeho úzké boky. „Mohl jsem ti ublížit! Tvrdohlavče,“ zavrčel Remus láskyplně, políbil ho na rameno a doporučil mu: „Postarej se o Harryho,“ a sám se začal pomalu pohybovat.

Sirius poslušně sklonil hlavu, aby se věnoval Harryho napjatému vzrušení.


Harry zaskučel, už podruhé za večer cítil na svém údu Siriusova ústa a opět to bylo nádherné. Do toho se díval, jak do chlapce, který ho uspokojuje, vniká dlouhý, hladký, lesknoucí se penis mladého vlkodlaka, v uších mu zněly vzdechy obou i jeho vlastní. Nakonec bylo jeho vzrušení a touha tak velké, že se sám rozhodl zapojit.

Jednou rukou jemně svíral Removo stehno, pod kůží vnímal natahující se svaly, podle toho jak dorážel, nebo se vracel. Do druhé dlaně vzal Siriovo mužství, tak hebké na omak a přitom tvrdé jako kámen. Nejdřív si ho prohlédl, jemně pohybujíc dlaní, uchvátil ho horký, temně růžový hrot, prosakující třpytivou esencí rozkoše. Opatrně těch pár kapek slízl, Sirius zasténal, když ho měl hluboko v ústech, což způsobilo vibrace v jeho citlivém klíně. Tiše vykřikl, ale ani ho nenapadlo přestat. Sirius mu chutnal. Lízal ho po celé délce, vnímal, jak Siriovým tělem probíhá chvění, čím prudší jsou Removy pohyby. Vytušil, že mu to nebude moc dlouho trvat. Vzal si Siriho penis do úst a opatrně začal sát. Zvěromág vykřikl, to Harrymu přivodilo orgasmus, ani nevěděl, že je tak moc vzrušený... Přesto neodpadl a dál nasával Siriho mužství, aby z něj vymámil tu sladkohořkou tekutinu.


Sirius se potácel na okraji vroucí kotliny rozkoše. Hrozně ho překvapilo, jak se Harry připojil k hrátkám, připadal mu nesmělejší... Ale dík tomu teď byl jen krůček od největšího orgasmu svého mladého života. Cukání v penisu mu oznamovalo, že ho Harry brzy ochutná a tak si užíval, jak Removo mužství při každém přírazu škádlí jeho citlivou prostatu. Už brzo se udělá, brzo... Zbožňoval ten pocit, jak v něm Remus zrychluje, každý pohyb je kratší a prudší, teď chviličku před vrcholem do něj přirážel přímo tvrdě... Vykřikli oba zároveň, Sirius cítil, jak se do něj vylilo teplé Remusovo sperma, ve stejnou chvíli vystříkl i on do vlhkých Harryho úst. Zatmívalo se mu před očima, s pocitem blaženosti poklesl na lokty, hlavu si položil na Harryho bříško.

Harry se trochu zakuckal, ale neodtáhl se, když mu pusu naplnilo to, co chtěl. Dychtivě to spolykal, vysál Siriho až do dna a jazykem se snažil slízat vše, co mu uniklo. Teprve, když pustil Siriuse z úst, zahlédl, jak se Remus vytahuje ven a vzápětí začal po Siriho stehně stékat bělavý tenký pramínek. Setřel ho prstem a ochutnal. Bylo to spíš jemně slané, ale ne nepříjemně.


Remus opatrně opustil Siriho nitro, všiml si, že Harry zaujatě ochutnal i jeho semeno, jakmile ho zahlédl, ale nejprve se postaral o Siriho. Byl utahaný a nedivil by se, kdyby usnul. Vzal ho do náruče a položil stranou na polštář.

Pak se obrátil k Harrymu, který vypadal spokojeně, ale když viděl Remův pohled, zase se začal červenat.

„Líbilo?“ zopakoval už jednou řečenou otázku.

Harry k němu zvedl rozzářené oči. „Moc,“ přiznal tiše. „Myslím... Ne, vím jistě...že to budu chtít taky.“

„A nezapomeň vykouřit i Remyho, ať je to spravedlivý,“ ozvalo se od Siriuse napůl ospalé doporučení. „Bylo to skvělý, Harry.“

Teď už Harry vypadal, jakoby měl horečku, zatímco Remus se usmíval.

„Na to bude čas,“ zavrněl. Sklonil se a políbil ho. Harry se k němu přitulil, což ale mělo za následek, že se poměrně rychle zase vzrušili. Líbali se stále hladověji, Harryho vzrušení už bylo skoro bolestivé.

„Nemusíme, jestli chceš ještě počkat,“ ujistil ho vlkodlak, ale dychtivě bloudil rukama po Harryho těle. Hladil tu jemně opálenou kůži, líbal dychtivé rty... Dokud se Harry neodtáhl. Zadíval se Remusovi přímo do očí a zašeptal: „Jestli mě chceš, já jsem připravený.“

Ani nevěděl, jak se mu povedlo vlka usměrnit, aby se na Harryho okamžitě nevrhl a nezmocnil se ho, ale Remus si byl jist, že jestli se to nestane brzy, vybouchne. Proto se znova neptal, aby si to Harry snad nerozmyslel, ale položil ho na záda. Něžně ho políbil, pak se natáhl pro skleničku s lubrikantem. Harry se pohodlněji uvelebil a roztáhl nohy. Remus byl v mžiku u něj, pod boky mu strčil polštářek a namočil si prsty v emulzi. Teprve pak si všiml, že jsou pozorováni.


Sirius ležel na boku, hlavu podepřenou dlaní a s úsměvem se díval. Harry otočil hlavu, usmál se a natáhl k němu ruku. Rychle se k nim přesunul. Když Remus začal s Harryho roztahováním, políbil ho, aby odvedl pozornost od mírného nepohodlí, na které Harry nebyl zvyklý. Hladově hltal jeho rty a jazyk, sál ho, dokud Harry nezačal sténat vzrušením.

Nejhorší pocity z přípravy asi pominuly, teď se Harry snažil přirážet na Removy talentované prsty. Nespokojeně zavrněl, když se Remus stáhl, aby natřel i sebe. Harry si uvědomil, že dík dřívější pozici tu přípravu moc neviděl, ale teď chápal, jak se muselo Siriusovi líbit.

„Remusi,“ zasyčel, „chci tě v sobě. Hned.“

„Nedočkavý,“ pozlobil ho Remus. „Nespěchej, když na tebe budu pospíchat, bude tě to bolet. Sirius už je za tu dobu, co máme sex, dost zvyklý a uvolněný. Na tebe musím hodně pomalu.“

„Do té doby umřu,“ postěžoval si Harry a uchopil do dlaně vlastní vzrušení.

„To nech na mě,“ převzal si ten tvrdý nástroj Sirius a pomalu přejížděl nahoru a dolů. „Uvolni se.“

Harry chtěl něco říct, ale v tom ucítil dotek... tam. Zatajil dech, najednou mu Removo mužství přišlo mnohem větší, mohutnější, než když ho viděl pracovat v Sirim. 'Ale Siri si to užíval,' připomněl si. 'Musí to být v pořádku, když jsou spolu tak dlouho.'

Tak jen přikývl a Remus zatlačil. Připravil Harryho opravdu pořádně, roztahoval ho déle, než Siriuse, který už to tolik nepotřeboval...

Postupoval pomaličku. Jakmile byl špičkou uvnitř, přinutil se zastavit. Vydechl, podíval se na Harryho. Sledoval ho zářícíma očima a něco ho přimělo mu sdělit: „Jsi hodně těsný, musím být opatrný.“ Neušel mu natěšený výraz na Siriově tváři, když to slyšel. „Hodně opatrný,“ dodal k němu.

„Hodně opatrný,“ přikývl Sirius.

„Pokračuj,“ zasténal Harry.

Poslechl. Pomalu pronikal dál, dokud mu Harryho hrdelní sten neprozradil, že trefil jisté místo.

Začal jemně kroužil boky, aby Harryho ještě trochu roztáhl, tiché vzdychání mu naznačilo, že i tohle se jeho novému druhovi moc líbí.


Harry těžce dýchal, cítil se naplněný až po okraj... A Remus se zatím pohyboval tak opatrně a pomalu... Byl za tu něhu a pečlivost vděčný. Už dávno položil hlavu Siriovi do klína, kdyby nebyl tak ohebný z famfrpálu, nevěděl by, jak to zvládne.

Remus si položil jeho nohy na ramena a když pronikl nadoraz, nalehl na něj a pomalu začal přirážet. Harry zavzdychal. Při každém pohybu se Remus otřel o něco v něm, takže chvílemi viděl hvězdičky a točila se mu hlava.

„Dýchej, Harry,“ radil mu pobavený Siriův hlas. Pak opět ucítil ruku na svém mužství, zručně popotahovala a pohybovala se stále rychleji, stejně jako Remus, který teď svíral jeho boky a prudce dorážel. Harry se přestal kontrolovat, hlasitě odpovídal na doteky v klíně a tvrdé přírazy, které ho postrkovaly k extatickému zakončení.

Když ucítil, že se blíží, vycítil, že i pro Remuse je to blízko, otevřel oči, chtěl ho vidět. Zadíval se do očí svého vlkodlaka, jak se přiblížil k okraji, změnily barvu, teplý jantar se stal vířícím zlatem a když Harry dosáhl orgasmu a sevřel Remuse v sobě, ucítil v sobě teplo a před vnitřním zrakem na zlomek vteřinky spatřil vlka. Slastně zavyl a zmizel.

Vlčí zavytí se smísilo s Remusovým výkřikem a do toho proniklo i Siriovo zasténání. Stočil k němu oči, zjistil, že zatímco uspokojoval jeho, obsloužil Sirius i sebe. Z nějakého důvodu to udělalo Harrymu radost.

Na chvilku na něj klesl vyčerpaný Remus, stále ještě byli spojeni. A když se k jeho boku přitulil i Siri, něco se stalo. Tři rozehřátá těla obklopila jakási síla, Harry ji neviděl, ale cítil, že je pečující, láskyplná a něco v něm konečně zapadlo na své místo. Nohama objal Remuse kolem boků, Siriuse kolem pasu a zašeptal: „Miluju vás.“

Odpovědi těch dvou už neslyšel. Usnul, vyčerpaný rozkoší.Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?